www.vacon.ee

Driven by drives

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
KKK Kuidas tellida? Kuidas tellida

Kuidas tellida

Ostmine koosneb neljast etapist:
  1. Ostukorvi koostamine
  2. Tellimuse vormistamine
  3. Ostu eest tasumine
  4. Kauba kätte saamine (kohale toimetamine)

Ostukorvi koostamine

Vali sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi klikates nupul "Lisa korvi"  lingil. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Sind valitud tooteid ostma. Jätka ostukorvi täitmist niikaua kui oled valinud sinna kõik vajaliku. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks (ja ostukorvist eemaldamiseks) vali menüüst “Näita ostukorvi”.

Tellimuse vormistamine

Ostukorvis kliki lingile „Vormista tellimus”. Avaneval lehel saad muuta kättetoimetamise aadressi ja/või muuta oma kontaktandmeid. Kui sa ei ole veel kasutajaks registreerinud, siis pead enne tellimuse vormistamist ennast kasutajaks registreerima  ja sisse logima.Edasi kliki nupul „järgmine. Järgmisel lehel saad valida kohaletoimetamise viisi.

Edasi kliki nupul „järgmine”Vaata üle kas kõik (kaubad, kogused, aadressid, jne) on õiged. Vajadusel võid lisada tellimusele kommentaari. Tellimuse kinnitamiseks kliki nupule „kinnita tellimus”Peale tellimuse kinnitamist saadame Sulle e-postiga tellimuse kinnituse.

Ostu eest tasumine

Tasumine  toimub ülekandega firma arvele, mis on märgitud tellimuse kinnitusele. Tellimust hakkame käsitlema alles pärast laekumist või vastavalt lepingule. Maksekorralduses märkige kindlasti ära ka tellimuse number. Kõik hinnad on eurodes.

Kohale toimetamine

Kohale toimetamine toimub vastavalt tellimuses valitud viisile.

Garantii.

vastutame  müüdud toodete eest, kuni kehtib seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise tähtaeg.


 

Otsi

Ostukorv

www.vacon.ee
Teie ostukorv on veel tühi.